Ditt passord er resatt, sjekk e-posten din
Denne tjenesten er foreløpig utilgjengelig. Vi er forpliktet til å fortsette å samarbeide med alle agenter. Ta kontakt med oss på contact@connectionticketing.com for mer informasjon.
Vi benytter oss av cookies for å kunne levere våre tjenester. Ved å bruke Ticketservice.no godtar du at vi bruker cookies.
Informasjon om Corona og eierskifte
Ønsket antall billetter er ikke tilgjengelig. Vennligst forsøk med annen dato eller annet tidspunkt.
Ticket Service kundeservice:
Bestill online eller ring:
Telefon: 815 52 010 Hverdager 10:00 - 15:00, lunsj stengt 12:00 - 13:00 E-post: info@ticketservice.no
Bli med til saltbyen! En enorm underjordiske labyrint strekker sig over ni nivåer, fra 64 til 327 meter rett under byen Wieliczka. En labyrint bestående av nesten 2400 kamre, samtlige forbundet med hverandre med gangtunneler. Disse har en samlet lengde på 245 kilometer.
Saltgruvene i Wieliczka har vært i drift siden 1200-tallet, hvilket gjør dem til noen av verdens eldste saltgruver som fortsatt er i drift. Under 2. verdenskrig ble gruvene brukt av den tyske okkupasjonsmakten til lagring og produksjon av krigsmateriell. I 1978 ble saltgruvene oppført… Les mer
Ingen treff!
Vennligst oppgi ønsket antall personer
Billettene dine er nå lagt i handlekurven.
Du må velge dato før du kan kjøpe
{{notEnoughTicketsLeftText}}
Vennligst velg retning.
Bestillingen lar seg ikke gjennomføre. Antallet valgte rom stemmer ikke med antall personer. Velg et annet antall rom eller kontakt vår kundeservice for hjelp med bestillingen, tlf. 815 52 010.
Välj ditt paket
Adresse:
Du kan velge et kort med gyldighet 2 eller 3-dager – kortet aktiveres når du tar det i bruk og gjelder i sammenhengende dager. Kortet gir deg fri busstransfer mellom flyplassen og Krakow, fri reise med buss og trikk, transfer mellom Krakow og saltgruvene i Wieliczka samt fri inngang til over 40 av Krakows mest populære turistattraksjoner og museer. Du kan bl.a. besøke Oskar Schindlers fabrikk, Mariakirken og museumsapoteket “Under ørnen”.
Saltgruvene i Wieliczka har vært i drift siden 1200-tallet, hvilket gjør dem til noen av verdens eldste saltgruver som fortsatt er i drift. Under 2. verdenskrig ble gruvene brukt av den tyske okkupasjonsmakten til lagring og produksjon av krigsmateriell. I 1978 ble saltgruvene oppført på Unescos verdensarvliste.
Gruvene har ca. 1,2 millioner besøkende per år.
Møtested: 8 Szczepanski Square - Krakow
Billettlevering: En voucher for billettene dine e-mailes deg i løpet av 1–3 arbeidsdager etter gjennomført bestilling. Alle kontaktopplysninger og annen viktig informasjon finnes på voucheren din. Da turer kan innstilles på grunn av høytider, for få i antall deltagere m.m. må vi avvente en bekreftelse fra vår leverandør før vi belaster kortet ditt og sender deg en endelig bekreftelse, hvilket kan ta 1-3 arbeidsdager. Etter at turen er bestilt og bekreftet av vår leverandør, sendes billetten til deg per e-post til deg.
Påkledning: Det er ca. 14 grader varmt inne i gruven året rundt. Tilpass antrekket ditt etter denne temperaturen. Man må gå om lag 800 trappetrinn i løpet turen. Vi anbefaler derfor bekvemme sko.
Kjøp dine fotballbilletter, NHL og Formel1 opplevelser HER! Fotballbilletter til Premier League, Serie A, La Liga...