Ditt passord er resatt, sjekk e-posten din
Denne tjenesten er foreløpig utilgjengelig. Vi er forpliktet til å fortsette å samarbeide med alle agenter. Ta kontakt med oss på contact@connectionticketing.com for mer informasjon.
Vi benytter oss av cookies for å kunne levere våre tjenester. Ved å bruke Ticketservice.no godtar du at vi bruker cookies.
Informasjon om Corona og eierskifte
Ønsket antall billetter er ikke tilgjengelig. Vennligst forsøk med annen dato eller annet tidspunkt.
Ticket Service kundeservice:
Bestill online eller ring:
Telefon: 815 52 010 Hverdager 10:00 - 15:00, lunsj stengt 12:00 - 13:00 E-post: info@ticketservice.no
Nyt en Afternoon Tea på The Rubens at the Palace Hotel, med utsikt over Buckingham Palace Royal Mews.
The Rubens at the Palace Hotel har et rykte på seg for å tilby en av de beste Afternoon Tea-ene i London, mye takket være sin begavede baker, Danielle, som tryller fram de herligste bakverk og kaker. Les mer
Ingen treff!
Vennligst oppgi ønsket antall personer
Billettene dine er nå lagt i handlekurven.
Du må velge dato før du kan kjøpe
{{notEnoughTicketsLeftText}}
Vennligst velg retning.
Bestillingen lar seg ikke gjennomføre. Antallet valgte rom stemmer ikke med antall personer. Velg et annet antall rom eller kontakt vår kundeservice for hjelp med bestillingen, tlf. 815 52 010.
Välj ditt paket
Adresse:
The Rubens at the Palace Hotel har et rykte på seg for å tilby en av de beste Afternoon Tea-ene i London, mye takket være sin begavede baker, Danielle, som tryller fram de herligste bakverk og kaker.
På hotell Rubens dekkes det på til en tradisjonell Afternoon Tea med et utvalg av fine smørbrød og lekre godsaker, og på fatene finner du selvsagt også nybakte scones, som serveres med jordbærsyltetøy og clotted cream.
Afternoon Tea for den lille prinsen eller prinsessen Bestiller du billetter sammen med barn 5—11 år, serveres barnet/barna en meny av smørbrød, scones og utvalgte bakverk samt, som drikke: enten milkshake, varm sjokolade, te eller mineralvann.
Afternoon Tea på The Rubens at the Palace serveres daglig kl. 15:00. Bestill dine billetter i god tid for å sikre deg plasser til denne populære Afternoon Tea-en!
Barnepris tilbys for alderen 5—11 år. Barnebillett kan kun bestilles sammen med voksenbillett.
Voucheren for billettene deres sendes deg per e-post etter bestilling og betaling.